diş damak

Diş Damak Fiyatları

Diş damak işlemi, tam damak ve yarım damak olmak üzere iki ana başlığa ayrılabilir. Bütün dişlerini kaybetmiş kişiler için tam damak yöntemi uygulanırken, dişlerinin bir kısmını kullanabilen kişiler için yarım damak yöntemi uygulanmaktadır. Adında da tahmin edilebileceği üzere, diş damak fiyatları arasında en pahalı olan yöntem tam damak yöntemidir.

Tam damak yönteminde, diş doktorunuzun sizin için yeniden bir ağız ürettiği söylenebilir. Tam damak yöntemi sonrasında hasta kendi dişlerini kullanıyormuş hissine kapılır, yapılan işlem sonrası ağzına yerleştirilen dişler ile ilgili herhangi bir yabancılık hissetmez. Bu işlem takdir edersiniz ki oldukça zahmetli bir işlemdir. Bu nedenden dolayı da damak diş  fiyatları içerisinde en pahalı yöntem olması yadırganmamalıdır.

Bir kişinin ağız yapısını tutturmak, kişi için yeniden ağız üretmek oldukça zorlu bir işlemdir. Hiç kimsenin ağız yapısının bir diğeri ile aynı olmadığı düşünüldüğünde, doktorlar her hasta için yepyeni bir işlem gerçekleştirmektedirler. Özünde aynı gibi görünen işlem aslında her seferinde ciddi farklılıklar göstermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>